6 hoteli zamkowych na romantyczne randki

image

6 Zamkowych hoteli na romantyczne randki

Pomysły na podróż Najlepsze hotele i restauracje Każda kobieta chce się poczuć jeśli nie jak królowa, to przynajmniej jak członek wysokiego rodu, otoczona luksusem i przepychem. W naszych snach często odbywamy spacery po pałacowych salach. Poczekaj. W dzisiejszych czasach możemy zamienić nasze marzenia w rzeczywistość. Przecież w każdym kraju można znaleźć miejsca na wypoczynek, które zanurzą się w świetności przeszłości.

Nesselbeck, RosjaHotel

ma wygląd zamku. Architekci połączyli nowoczesny styl i średniowieczną estetykę. Jego wnętrze jest imponująco luksusowe. Tym, którzy chcą poczuć klimat przeszłości, zapewniamy odpowiedni strój i posiłek z potraw przygotowanych według zachowanych przepisów z minionych wieków.


Mirski zamek, BiałoruśTo

nie jest tylko hotel. Jest to również muzeum zamkowe i miejsce, w którym kręcono wiele filmów. Wchodząc do jednego z pokoi, zaczynasz czuć się jak podczas wizyty u księcia lub diuka. Dzięki "wycieczce scenicznej" w towarzystwie postaci historycznych można zanurzyć się we wspaniałej atmosferze średniowiecza. Loch to miejsce dla tych, którzy lubią łaskotać swoje nerwy. Mówi się, że przebywa tu duch Białej Dziewicy Sonji. Chcesz się dowiedzieć?


Leeds w Anglii

to kompleks hotelowy z niesamowitą infrastrukturą. Tutaj można cieszyć się spacerem po cisowym labiryncie, obserwować egzotyczne ptaki i podziwiać majestat kamiennej cytadeli. Można też spróbować swoich sił w sokolnictwie lub nauczyć się strzelać strzałami.


Valtionhotellli, FinlandTen

obiekt może pochwalić się przestronnymi pokojami, słoneczną werandą i salonem myśliwskim. Na szczególną uwagę zasługuje kompleks spa, w którym znajdują się sauny fińska, na podczerwień i turecka, a także basen i jacuzzi. Wieczorem można podziwiać podświetlony wodospad z muzyką.


Waldeck, NiemcyWaldeck to wspaniałe

miejsce dla osób lubiących odosobnienie. Jest on położony w górach i otoczony lasem. Goście będą mile zaskoczeni komfortem pokoi. W restauracjach można skosztować średniowiecznych specjałów. Na miejscu znajduje się również muzeum, w którym można odkryć historię okolicy.


Banfi, WłochyJeśli

lubisz życie na wsi, Banfi jest miejscem, w którym powinieneś być. Świeże powietrze, gościnni mieszkańcy pobliskiej wsi i piękne krajobrazy sprawią, że poczujesz się dobrze. Wędruj po winnicach, poznaj tajniki produkcji wina i zrób degustację wina. Czego więcej można wymagać od wspaniałego urlopu w wiejskiej scenerii?Nie pozwól, aby to cię zdołowało, jeśli nie jesteś członkiem szlachty. Weekend spędzony w jednym z tych miejsc nie zmieni Twojej linii rodowej, ale da Ci szansę poczuć się jak 100% arystokrata.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze