Gwiazda Kaczej Dynastii Bella Robertson poślubia Jacoba Mayo

image

Młoda para zaręczyła się pod koniec listopada

Bella Robertson wyszła za mąż!

18-letnia gwiazda Duck Dynasty oficjalnie związała się z narzeczonym Jacobem Mayo w sobotę, potwierdza PEOPLE.

Bella, najmłodsza córka Williego i Korie Robertsonów, zaręczyła się z Mayo w listopadzie po sześciu miesiącach randek.

Dzieląc się ekscytującą wiadomością na Instagramie 27 listopada, Bella napisała: "Byłam wdzięczna za ciebie wczoraj, jestem wdzięczna za ciebie dzisiaj, a teraz dostaję się, aby być wdzięczna za ciebie przez resztę mojego życia!".


"Jestem zdmuchnięty przez boską dobroć i łaskę. @jacobdmayo pobierzmy się!!! kocham cię na zawsze", napisała obok czarno-białego zdjęcia z budki fotograficznej, na którym jest przytulona do Mayo.

Mayo upamiętnił również moment, w którym uklęknął na jedno kolano w udekorowanej stodole, dzieląc się serią zdjęć z momentu, w którym Bella powiedziała "tak" na jego oświadczyny.

ślub
"Zaręczeni! Bella jest dla mnie wieloma rzeczami. Jest moją najlepszą przyjaciółką. Jest osobą, na której mogę się oprzeć w każdym problemie, bez osądu. Ale ze szczerą prawdą, kiedy się zachowuję. Ona kocha Jezusa. Trzyma mnie w wyższych standardach, które nie pozwalają jej się zachwiać. Kocha mnie bezwarunkowo, niezależnie od tego, czy robię to, co jej się podoba, czy wręcz przeciwnie. Ona jest dla mnie tą jedyną na zawsze. Jest moim wszystkim. Dziękuję Bogu za nią. #tothemayos", podpisał swój słodki post 28 listopada.

W następnym miesiącu, przyszła panna młoda poszła na zakupy sukni ślubnej z wieloma członkami rodziny, w tym mamą Korie, siostrami Sadie Robertson i Rebeccą Robertson Loflin oraz szwagierką Mary Kate Robertson.

"Tis the season to wear white ????????♀️????," napisała Bella, publikując wiele zdjęć na Instagramie z czasu spędzonego na przymierzaniu sukni.

W marcu świętowała swoje zbliżające się zaślubiny wyjazdem kawalerskim, po którym w kwietniu odbył się zarówno prysznic dla nowożeńców, jak i "prysznic dla par".

Sadie i Bella Robertson sesja przedślubna / próbna kolacja wieczorem.

"COUPLES SHOWER!!! świętowaliśmy tę miłość ostatniej nocy z niesamowitymi ludźmi!!... zbiornik miłości jest przepełniony", Bella podzieliła się na Instagramie dwoma słodkimi zdjęciami siebie i Mayo - w tym jednym z nich, na którym dzielą się pocałunkiem.

W zeszłym miesiącu, para udokumentowała jeden z najważniejszych momentów w ich sezonie zaręczynowym: uzyskanie licencji małżeńskiej!

"Co ty na to? 18 dni ????????????????????♀️ #marrymemayo," Mayo podpisał dwa zdjęcia zakochanych trzymających dokument przed czymś, co wydaje się być budynkiem sądu.

Dzieląc się podobnym snapem, Bella napisała na swoim poście: "Podpisane, zapieczętowane, dostarczone - @jacobdmayo IM YOURS !!!!!!! ????????????????."