Wirtualna podróż po Norwegii

image

Wirtualna podróż do Norwegii

Pomysły

na

podróże /. Piękne miejsca do odwiedzenia Norwegia, właśnie ze względu na malowniczy sposób jest popularna wśród turystów z całego świata. Tutaj odnajduje się spokój, harmonię i inspirację. Oddalone drogi, wiejska sceneria i niezwykła architektura składają się na niezapomnianą i pełną emocji podróż.

Norweskie trasy koncertowe odegrały ważną rolę w branży turystycznej. Utalentowani architekci masowo przybywają do tego kraju, tworząc niesamowite dzieła, dla których wielu podróżnych udaje się do Norwegii dla przyjemności estetycznych.

Droga Trolli

Kiedyś przez Norwegię przebiegał szlak handlowy, który obecnie nazywany jest Trollstigen lub Szlakiem Trolli. Trasa ta składa się z krętej drogi z jedenastoma stromymi zakrętami, która podczas opadów śniegu (listopad-maj) zamienia się w teren nieprzejezdny.Główną atrakcją szlaku jest punkt widokowy. Panoramiczny punkt widokowy jest cudem architektonicznym. Cały teren jest zawieszony nad doliną. Z parkingu zawieszona droga prowadzi do niesamowitej secesyjnej kawiarni z cudownym widokiem na norweskie pasmo górskie.Droga Atlantycka

Kolejną atrakcją w Norwegii jest trasa By Drone. Droga ta ciągnie się wzdłuż pięknej wyspy, pozwalając podziwiać morskie krajobrazy i przyrodę okolicznych wysp. Projekt został stworzony przez architektów z Oslo. Podkreślili oni materiały właściwe dla tego obszaru, w szczególności konstrukcje wykonane są ze stali nierdzewnej, co czyni je trwałymi i długowiecznymi.Reiulf Ramstad Architects

Kolejnym cudem architektonicznym jest przejście między Trollstigen a Geiranger. Ścieżka jest prefabrykowana i odporna na warunki atmosferyczne, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Integralną częścią podróży szlakiem jest symbioza naturalnej scenerii i stylowych struktur architektonicznych. Razem tworzą niezapomniane doświadczenie rozkoszy i przyjemności.Jeśli zdecydujesz się na zwiedzanie malowniczych tras w Norwegii, przygotuj się na to, że zostaniesz przeniesiony do bajki. Rozwijająca się przed oczami panorama jest jakby widziana w folderze turystycznym. Od gospodarstw pokrytych trawą po zielone kopce i gęste lasy, słoneczne pola po opuszczone góry, wszystko to napełnia duszę niesamowitymi emocjami, czyli tym, po co podróżnicy przyjeżdżają do Norwegii - a niektórzy nie raz.

Większość tras jest otwarta dla podróżnych przez cały rok, ale idealny czas na zobaczenie Norwegii w całej jej okazałości to okres od wczesnej wiosny do połowy jesieni. To właśnie wtedy tutejsza przyroda jest najpiękniejsza i najbardziej odurzająca. Możecie być pewni, że dostaniecie prawdziwego kopa.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze