Walentynki w Dhigali Malediwy

image

Walentynki w Dhigali Malediwy

Pomysły na podróż / Najlepsze hotele i restauracje

Malediwy to romantyczna ucieczka. To miejsce, w którym łatwo jest uciec od świata i być przez chwilę tylko we dwoje. Ciesz się podróżą poślubną lub świętuj rocznicę i wspominaj, jak to wszystko zaczęło się kilka lat temu.
1/2Dhigali Maldives oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niezapomnianą ceremonię ślubną, o jakiej tylko marzyłeś. Tropikalna wyspa, biały piasek i lazurowy ocean - istny raj, a Dhigali troszczy się o resztę. Dhigali jest miejscem, które spełni każdą Waszą fantazję, pomoże Wam przygotować się do ceremonii i zapewni, że przebiegnie ona dokładnie tak, jak sobie zaplanowaliście.
1/2Niezależnie od tego, który pakiet ceremonii ślubnej Państwo wybiorą, mają Państwo gwarancję najwyższej klasy obsługi i niezapomnianego wydarzenia. O bukiet ślubny, dekoracje plażowe, tort, szampana oraz transfer Młodej Pary na miejsce ceremonii w specjalnie udekorowanym buggy zadba wykwalifikowany koordynator ślubny. Mistrz ceremonii poprowadzi ceremonię przy akompaniamencie tradycyjnych malediwskich bębnów bodu beru. Po wymianie obrączek i uroczystym pocałunku nowożeńcom zostanie wręczony symboliczny akt ślubu.Następnie weźcie bilety, wrzućcie do walizki kilka kostiumów kąpielowych i ruszajcie w drogę, by wspólnie tworzyć nowe wspomnienia i spędzić wyjątkowy dzień w wyjątkowym miejscu! Omów artykuł
  • Wskazówki dla podróżujących
Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze