Świat spokoju w Kuramathi Spa

image

Świat spokoju w Kuramathi Spa

Pomysły na podróże /. Najlepsze hotele i restauracje

Dzięki zapierającym dech w piersiach widokom na nieskazitelne plaże i lśniące wody, ośrodek Kuramathi Maldives to świat z dala od zgiełku i hałasu. Malownicza wyspa wywołuje poczucie spokoju, gdzie goście mogą się całkowicie zrelaksować.

Kuramathi Spa, spokojne miejsce w sercu wyspy, oferuje zabiegi odmładzające w trzynastu pokojach zabiegowych z widokiem na lazurowe wody. Ten zmysłowy ośrodek posiada oddzielne łaźnie parowe dla kobiet i mężczyzn, sauny fińskie i małe baseny.Wyrusz w podróż po świecie wellness, korzystając ze starożytnej sztuki ajurwedy, holistycznej praktyki połączonej z wykorzystaniem olejków eterycznych, aby poprawić drenaż limfatyczny, odżywić skórę i pobudzić zmysły. Goście mogą poprawić swoje samopoczucie dzięki zabiegom w stylu indyjskim, takim jak Abyangam, odmładzający masaż z użyciem ciepłych olejków, który ma na celu zrównoważenie doshy lub energii w ciele, czy Udvartanam, orzeźwiający peeling ciała z naturalnych ziół i przypraw. Kalari to technika masażu wykonywana stopami, a Kizhi to terapia lecznicza z wykorzystaniem ciepłych okładów ziołowych.Aby osiągnąć równowagę umysłu i ciała, ajurwedę najlepiej uzupełnić jogą. W Kuramathi Spa prowadzone są zajęcia grupowe, takie jak salutowanie słońcu, śpiewy i joga, jin joga, medytacja, hatha joga, pranajama i vinyasa joga.

Spa Kuramathi umożliwia utrzymanie dobrej formy podczas wakacji dzięki różnorodnym programom opracowanym specjalnie na potrzeby urlopu. Uzdrawiające widoki i odnawiające rytuały w Kuramathi Spa przyniosą Ci komfort i relaks.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze