Shia LaBeouf i Ex Mia Goth widziani razem podczas przejażdżki rowerowej w Kalifornii

image

Shia LaBeouf i Mia Goth zostali zauważeni razem w weekend.

Para, która rozstawała się wielokrotnie od czasu spotkania w 2021 roku, wybrała się w niedzielę na przejażdżkę rowerową w Kalifornii. LaBeouf, 34, i Goth, 27, byli ubrani swobodnie podczas jazdy blisko siebie.

Wycieczka przychodzi ponad rok po tym, jak para iskrzyła plotki o pojednaniu. W kwietniu LaBeouf został zauważony z obrączką na palcu, podczas gdy Goth nosił zarówno pierścionek z diamentem, jak i obrączkę.

Później w tym samym roku, aktor był widziany z Margaret Qualley przy kilku okazjach po wspólnej pracy nad filmem krótkometrażowym "Love Me Like You Hate Me". Źródło powiedziało w styczniu, że para się rozstała.

LaBeouf i Goth poznali się w 2012 roku podczas kręcenia dramatu Larsa von Triera Nymphomaniac: Vol. II. Goth pojawiła się później w teledysku, który LaBeouf wyreżyserował w 2014 roku.

Podczas gdy byli powiązani jako para, Goth i LaBeouf przeszli przez różne zerwania i makijaże przed ich ślubem w 2016 roku, w tym walkę pubiczną w Niemczech w 2015 roku.

randka

W 2018 roku rep dla aktora potwierdził, że para zdecydowała się oficjalnie rozstać. "Shia i Mia złożyli pozew o rozwód. Separacja jest polubowna, a wszystkie szczegóły odnoszące się do postępowania rozwodowego pozostaną prywatne", powiedział wtedy rep.  

Nigdy nie przegapisz żadnej historii - zapisz się na bezpłatny newsletter PEOPLE, aby w każdy piątek otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową najświeższe wiadomości tygodnia.

Aktor Transformers stoi obecnie w obliczu pozwu wniesionego przez byłą dziewczynę FKA Twigs, w którym twierdzi ona, że napastował ją seksualnie i fizycznie, bił i świadomie przekazał jej chorobę przenoszoną drogą płciową. 

Zespół prawny LaBeouf'a zaprzeczył każdemu z tych roszczeń.