Obóz dla dzieci w Sun Siyam Iru Fushi Malediwy. Wakacje nie są przeszkodą w nauce!

image

Obóz dla dzieci w Sun Siyam Iru Fushi Malediwy. Wakacje nie są przeszkodą w nauce!

Pomysły na podróże / Najlepsze hotele i restauracje Sun Siyam Iru Fushi Maldives, Yuri Gonchar's School of Pop Art oraz touroperator Maldiviana ogłaszają otwarcie sprzedaży obozów dla dzieci Harmony i zapraszają do spędzenia wesołych i satysfakcjonujących wakacji dla dzieci na Malediwach.
1/3Nie musisz
być małą gwiazdą, aktorem ani mieć żadnych zdolności teatralnych, ponieważ na wszystkie dzieci czeka wspaniały program codziennych zajęć rozwojowych i rekreacyjnych, które mają na celu uwolnienie potencjału twórczego dzieci
.
Zajęcia z aktorstwa, śpiewu, choreografii oraz różnorodne warsztaty to tylko niektóre z zaplanowanych działań. Gry terenowe, ekscytujące zadania, różne gry sportowe, a nawet dyskoteka z DJ-em dla dzieci.
1/5Przy tak bogatym i interesującym programie dzieci nie będą pamiętać, że zostawiły rodziców gdzieś na wyspie, w całkowitym spokoju i prywatności, na przykład w Spa by Thalgo, gdzie wszyscy goście obozu rodzinnego otrzymają ekskluzywną 20% zniżkę na zabiegi powyżej 90 minut.
Sun Siyam Iru Fushi od wielu lat cieszy się reputacją luksusowego hotelu z doskonałą obsługą, która pozostawi niezapomniane wspomnienia z wakacji na długie lata.
1/3Hotel zajmuje powierzchnię 21 hektarów i bogata lista atrakcji jest dobrze dopasowana do tej przestrzeni. Dla smakoszy ważna będzie informacja, że na wyspie znajduje się 15 restauracji i barów oferujących różnorodną kuchnię z całego świata.
Zacznij dzień od sesji snorkelingu na bogatej w faunę rafie koralowej lub wybierz się na półdniową wycieczkę na odosobnioną wyspę, a przed kolacją wypij koktajl w Reflection Bar na plaży, podziwiając zmieniające się, hipnotyzujące zachody malediwskiego słońca, Na zakończenie dnia możesz wziąć udział w wieczornym programie hotelowym lub spokojnie usiąść na tarasie i obserwować kilka znajomych konstelacji i wypowiedzieć życzenie na widok spadającej komety, ponieważ niebo na Malediwach wydaje się bliższe niż gdziekolwiek indziej na świecie.
1/5Camp Harmony to nowe miejsce na wakacje na Malediwach dla całej rodziny. Każdy dzień jest inny zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych!
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze