Najbardziej luksusowe hotele świata

image

Najbardziej luksusowe hotele świata

Pomysły na podróże /. Najlepsze hotele i restauracje Nie wszyscy turyści lubią aktywny wypoczynek fizyczny, większość woli komfort i miłą obsługę. Nie mogą znieść myśli o spaniu w namiocie, myciu wodą źródlaną i kąpieli w rzece. Od wszystkich uroków "dzikich" wakacji wolą śnieżnobiałą pościel, klimatyzację, wspaniałe widoki, telewizję, bary i inne udogodnienia. To właśnie dla tej wymagającej klienteli hotele rywalizują ze sobą pod względem obsługi, jak również przepychu dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych. Weź pod uwagę czołowych liderów w świecie luksusowego hotelarstwa.

Emirates Palace, Abu DhabiHotel

położony jest w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jego luksus i bogactwo zachwyci każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa. W budowę hotelu prezydenckiego zainwestowano 3 mld dolarów, a na prace wykończeniowe 2 tony złota. Hotel oferuje różne klasy pokoi od apartamentów po apartamenty prezydenckie. Na terenie kompleksu znajdują się siłownie, baseny, boisko piłkarskie, pole golfowe i wiele innych.


Mardan Palace Hotel, TurcjaTen

hotel został zbudowany przez najbogatszego człowieka Rosji Telmana Ismailova w tureckim mieście Antalya. Potentat wydał na jego budowę 1,65 mld dolarów. Hotel ma status jednego z najbardziej elitarnych luksusowych hoteli w Europie. Jego terytorium ma wszystko, czego potrzebujesz: fryzjer, pralnia, pralnia chemiczna, sklepy, salon piękności i wiele innych. Oferta rekreacyjna obejmuje spa, korty z grami rozrywkowymi i sportowymi, basen, można zapisać się na wycieczki.


Hotel

The Westin Excelsior, Rome

mieści się w najwspanialszym pałacu Rzymu, przy Via Veneto. Doskonała obsługa, wyjątkowa atmosfera, przestronne i komfortowe pokoje oraz centrum sportu i odnowy biologicznej sprawiają, że jest to najbardziej unikalny i renomowany obiekt tego typu. Otwiera swoje drzwi dla urzędników państwowych, biznesmenów, osób publicznych, nowożeńców i turystów wypoczynkowych z całego świata.


Burj Al Arab Hotel, DubajBudynek

został zaprojektowany w formie żagla wypełnionego powietrzem. Jego niezwykły wygląd przykuwa wzrok zagranicznych gości. Wielu robi zdjęcia na jego tle jako nowoczesnego punktu orientacyjnego. Wykończenie wnętrza jest równie dobre jak wygląd zewnętrzny, co uzupełnia wysoki poziom obsługi. Hotel wielokrotnie został uznany za najlepszy na świecie ze względu na swoją niezrównaną strukturę i szykowną obsługę.Co zrozumiałe, na pobyt w hotelu tej klasy mogą sobie pozwolić tylko osoby zamożne, ale luksus i obsługa luksusowego hotelu jest warta tych pieniędzy. Pobyt w kompleksach hotelowych pozwala poczuć się jak w bajce. A my wszyscy od dzieciństwa kochamy cudowność.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj też
  • Komentarze