Kirsten Storms opowiada o operacji usunięcia torbieli z mózgu: 'Jestem niezmiernie wdzięczna'

image

Kirsten Storms wyjaśniła, że podczas wykonywania rezonansu magnetycznego "z powodu silnego bólu szyi", jej lekarz odkrył dużą torbiel, "która była przyczepiona do dolnej części" jej mózgu.

Kirsten Storms otwarcie mówi o tym, że niedawno przeszła operację mózgu. 

Dwa dni po tym, jak 37-letnia gwiazda General Hospital po raz pierwszy podzieliła się informacją, że przeszła operację usunięcia "bardzo dużej torbieli, która rozpadła się na dwie części", aktorka podzieliła się dodatkowymi szczegółami na temat swojego stanu zdrowia i tego, co doprowadziło do operacji. 

"Po pierwsze, dziękuję za wszystkie życzenia, które otrzymałam w ciągu ostatnich kilku dni" - napisała w niedzielę, zaznaczając, że od kilku lat doświadcza "przypadkowych problemów zdrowotnych", które wtedy lekceważyła jako skutki uboczne "moich leków lub po prostu coś, czego doświadczam z powodu wieku". 

"Kiedy poszłam na rezonans magnetyczny w związku z silnym bólem szyi, którego doświadczałam przez ostatnie kilka miesięcy (zakładałam, że ten ból szyi był również przyczyną moich częstych 'migren'), mój niesamowicie dokładny ortopeda zlecił rezonans magnetyczny mojej głowy, aby być po 'bezpiecznej stronie' - mimo że nie jest to jego dziedzina", dodała Storms, nazywając go "naprawdę wspaniałym lekarzem".

aktorka

Storms powiedziała, że to właśnie podczas rezonansu "natknęli się na dość dużą, bardzo wypełnioną płynem torbiel, która była przyczepiona do dolnej części mózgu." 

"Czuję się bardzo szczęśliwa, że moja sytuacja nie była poważniejsza i że miałam wspaniałego neurochirurga, który od razu wiedział, jak to naprawić" - przyznała. "Nie będę kłamać, operacja mózgu miała mnie nerwowego, ale jestem ogromnie wdzięczna mojej rodzinie, przyjaciołom i niesamowitej 'rodzinie pracy', którzy byli wspierający, uprzejmi i kochający w czasie, kiedy odczuwałam wiele emocji".

"Praca jest wspaniałym miejscem do bycia na co dzień i przez 2 miesiące poprzedzające moją operację znalazłam wiele komfortu będąc w pobliżu ludzi, obok których pracowałam przez tyle lat. Jestem podekscytowana, że wrócę do niej po rekonwalescencji" - kontynuowała, dodając: "tak, ogolili mi część głowy, więc proszę bez komentarzy, jeśli nie podobają ci się moje włosy. To jest tymczasowe."

Gdy post Storms dobiegł końca, jeszcze raz podziękowała wszystkim swoim fanom i bliskim za wsparcie.  

"Ponownie, dziękuję wszystkim za wysyłanie pozytywnych wibracji w moją stronę. Nie pozostało to niezauważone," dodała gwiazda Zenon: Dziewczyna XXI wieku" - dodała gwiazda, po czym podzieliła się informacją, że podczas gdy będzie wracać do zdrowia, będzie pracować nad projektami związanymi z robieniem na drutach.  

"Jeśli chodzi o to zdjęcie (zaufaj, nie chcesz widzieć zdjęcia mnie w tej chwili), są to 2 projekty, które zaczęłam kilka tygodni temu i nie mogę się doczekać, aby je skończyć zanim wrócę do pracy. Oba są zrobione z @lionbrandyarn (ten po lewej to "Hue + Me", a ten po prawej to "Heartland") - to oczywiste, że mam teraz specyficzną paletę kolorów" - napisała. "Sending love to all of you guys!"


Kiedy Storms po raz pierwszy ujawniła, że niedawno przeszła operację mózgu w piątek, wyjaśniła, że operacja została przeprowadzona w celu usunięcia "bardzo dużej torbieli, która podzieliła się na dwie części."

"To, co musieli odsączyć i usunąć, nie było rakiem - chcę to wyjaśnić już teraz, zanim internet oszaleje od plotek na ten temat", powiedziała. "Miałam bardzo dużą torbiel, która podzieliła się na dwie części i lekarz powiedział, że była tak pełna, że ciśnienie było bardzo odczuwalne, kiedy otworzyli moją czaszkę, brzmi tak dziwnie".

Aktorka dodała, że podczas rekonwalescencji będzie brała trochę czasu wolnego od pracy. "Będę się leczyć przez następne kilka tygodni, ale wrócę do pracy, gdy to się skończy" - napisała.