Hulk Hogan zachwycony ramionami "brata" Chrisa Hemswortha przed premierą aktora grającego wrestlera

image

Hulk Hogan jest oficjalnie pod wrażeniem!

Były zapaśnik podzielił się na Instagramie zdjęciem Chrisa Hemswortha, który pokazał swoje napakowane ramiona. 37-letni aktor Thora przygotowuje się do zagrania Hogana w biografii "67".

"Mój brat ma tę pompę Hogan Pump na Jacka, wygląda jakby mógł slamować Andre brata", Hogan podpisał ujęcie, odnosząc się do zmarłego ikonicznego wrestlera Andre the Giant.

Hemsworth pierwotnie zamieścił to ujęcie na swoim Instagramie, aby uczcić pakowanie Thor: Love and Thunder.

Hemsworth ma wystąpić jako słynny zapaśnik WWE w biografii zapowiedzianej na 2019 rok, od reżysera Jokera Todda Phillipsa. The Hollywood Reporter poinformował w tym czasie, że Hemsworth zagra Hogana przez całą jego karierę, a film będzie "historią pochodzenia Hulkstera i Hulkamanii."

Hogan ostatnio skomentował, jak bardzo Hemsworth nabił się do roli w listopadzie 2020 roku, po tym, jak aktor podzielił się zdjęciem, na którym ćwiczył, pchając gigantyczną oponę jako prep.

Hogan podzielił się zdjęciem obok kilku zdjęć z własnego czasu u szczytu kariery w profesjonalnym wrestlingu, prosząc swoich fanów: "On już tam jest! Jest gotowy BRATHER!!! Ale czy jest wystarczająco przystojny, by mnie zagrać lol,lol,lol. HH."

wrestler

W wywiadzie dla Total Film w zeszłym roku, za pośrednictwem Comic Book, Hemsworth droczył się ze wszystkim, co będzie musiał zrobić, aby stać się Hoganem.

"Ten film będzie naprawdę zabawnym projektem," powiedział. "Jak możecie sobie wyobrazić, przygotowanie do roli będzie szalenie fizyczne. Będę musiał przybrać więcej rozmiarów niż kiedykolwiek wcześniej, nawet więcej niż do roli Thora. Do tego dochodzi akcent, a także fizyczność i nastawienie."

"Będę musiał również zrobić głębokie nurkowanie w króliczej norze świata wrestlingu, na co naprawdę nie mogę się doczekać" - powiedział Hemsworth, dodając, że będzie musiał również przefarbować włosy na blond i mieć wąsy, aby dopasować się do ikonicznego wyglądu zapaśnika.