Czy powinieneś napisać list do Ojca Świąt, jeśli jesteś powyżej ...

image

Czy powinieneś napisać list do Ojca Świąt, jeśli jesteś już ...

Pomysły na podróże /. Sylwester niesie ze sobą nie tylko możliwość odpoczynku i oddania się sałatkom z majonezem, ale także szansę na przeżycie magicznej atmosfery zmian. Mówimy o znanym nam wszystkim rytuale, jak pisanie listu do Świętego Mikołaja. O dziwo, uczy się jej tylko dzieci, zapominając, że każdy z nas potrzebuje odrobiny magii. Dlaczego dorośli muszą uzbroić się w pióro, papier i natchnienie i zacząć pisać list do słynnego czarodzieja?


Wszechświat kocha prośbySformułowanie

i przedstawienie na kartce papieru swoich pragnień to pewna droga do ich jak najszybszego spełnienia. Jest to prawo materializacji myśli, czyli inaczej mówiąc prawo, według którego działa wszechświat. Nawet jeśli Father Christmas nie istnieje (w co nie wierzymy, prawda?), to i tak możliwe jest spełnienie marzeń za pomocą listu. Najważniejsze to nie bać się pisać tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i potrzebne. Nie ograniczaj się ramami, niech twoje myśli będą całkowicie czyste.

List można rozpocząć od znanych słów: "Witaj, drogi Mikołaju!", a kontynuować prośbą o spełnienie marzeń. Możesz to zrobić w formie numerowanej listy, albo napisać esej akapit po akapicie. Proces tworzenia powinien być zabawą. Skup się na swoich życzeniach i częściej przypominaj sobie, że wierzysz w ich spełnienie. Można zostawić list pod poduszką, choinką, a potem przenieść go w ustronne miejsce. Okresowo odwołuj się do niego dla odświeżenia i utrzymania wiary w spełnienie.

Szansa na opanowanie siebiePod

koniec roku często zdarza się, że człowiek czuje się pusty i zmęczony. Często na to nakłada się dezorientacja, brak zrozumienia, co dalej robić. Co dziwne, można go rozwiązać w ciągu zaledwie kilku godzin. Wyrażanie swoich myśli na papierze lub elektronicznie jest porównywalne z wizytą u psychologa - jest szansa na wystarczającą ilość rozmów.

Uwierz mi, że gdy napiszesz pierwsze zdanie i ubarwisz je słowami swoich marzeń, trudno będzie się zatrzymać, a myśli będą płynąć bez końca. Czy to nie wystarczy, by określić trajektorię swoich działań? Kiedy już ustalisz, czego chcesz, zamieszanie zniknie. Co najważniejsze, nie myl listu z planem działania na przyszłość. Niech to będzie tylko lista życzeń, bo od czego jest kreator sylwestrowy?Spędzaj

czas przyjemnie, zdrowo i komfortowo, nie wychodząc z domu i nie zostawiając kubka z gorącym napojem. Jeśli Twój wolny dzień nie jest zaplanowany co do godziny i nagle nie masz nic lepszego do roboty, to bierz się za pisanie. Powinno to być szczególnie zabawne dla tych, którzy nie wierzą w materializację myśli, a tym bardziej w magię. Spróbuj na kilka godzin porzucić przestarzałe stereotypy i wreszcie odświeżyć swoje myślenie. Swoją drogą, życzenia i prośby mogą być szalone i zwariowane. Uwierz w to, że jakieś nieznane magiczne siły mogą uczynić Cię Miss Universe lub przyczynić się do wygranej na loterii. W ten sposób wzrośnie nie tylko Twój nastrój, ale i poczucie własnej wartości.

Ogólnie rzecz biorąc, wiek nigdy nie powinien być traktowany jako przeszkoda. Magia musi i może być obecna w życiu każdego człowieka, niezależnie od tego czy ma 15 czy 86 lat. Jak to mówią, list do Ojca Świąt jest dla wszystkich grup wiekowych, więc śmiało!
Autor: Julia Skaba Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze