Brat Paula Walkera mówi, że Vin Diesel wykonał 'dobrą robotę' podtrzymując dziedzictwo aktora przy życiu

image

Dziedzictwo Paula Walkera wciąż żyje w serii Szybcy i wściekli siedem lat po jego nagłej śmierci.

Brat Walkera, Cody, rozmawiał z TMZ w weekend, chwaląc sposób, w jaki gwiazda Vin Diesel kontynuuje uhonorowanie jego zmarłego brata. Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Miał 40 lat.

"Myślę, że Vin i cała rodzina wykonali dobrą robotę gustownie pozwalając postaci odjechać w stronę zachodzącego słońca. Myślę, że Paul dostałby prawdziwego kopa na myśl o tym, gdzie to wszystko zaszło. Stało się to tak szalone. W tym momencie jest to dzika, dzika jazda", powiedział Cody, który na krótko pojawił się w Furious 7, pomagając jednocześnie w napisaniu scenariusza dla postaci Walkera. Aktor zmarł przed zakończeniem zdjęć do filmu.

"Nie mogę spekulować, co by pomyślał, wiem tylko, że Vin zawsze bardzo poważnie podchodzi do tego, aby pamiętać o spuściźnie Paula i zawsze wykonywał naprawdę fajną robotę, oddając hołd jego postaci" - dodał Cody. "Pracowali razem i byli braćmi przez lata. Wszyscy byli tacy młodzi, kiedy to wszystko się zaczęło".

Diesel zawsze upewnia się, aby umieścić punkt ciężkości z powrotem na Walkerze, kiedy tylko nowy film o Szybkich trafia do kin.

szybcy i wściekli

Najnowszy przyszedł w niedzielę, kiedy Diesel zamieścił zdjęcie z nim i jego byłym costar, udostępnione przez córkę Walkera (i córkę chrzestną Diesla), Meadow Walker, pisząc: "Tygodnie dzielą nas od premiery F9... w preprodukcji do finału, który rozpocznie się zaledwie kilka miesięcy od teraz... @meadowwalker wysyła mi to zdjęcie i mówi jak bardzo szczęśliwa się na nim czuje. Naturalnie, jest się przepełnionym emocjami, celem i ostatecznie wdzięcznością. Wieczne braterstwo jest błogosławieństwem nie do opisania. Mam nadzieję, że będę z Ciebie dumny... All love, Always".

Meadow, 22, pozostała blisko Diesel'a, 53, i jego rodziny, odkąd jej ojciec zmarł, gdy była nastolatką.

Walker wystąpił w sześciu z pierwszych siedmiu filmów Fast & Furious, z których pięć pojawił się z Dieslem. Jego bracia Cody i Caleb zastąpili go po jego śmierci, aby dokończyć film Furious 7, w którym pojawił się nominowany do Złotego Globu i Grammy utwór "See You Again" autorstwa Wiz Khalifa i Charlie Puth, nagrany w hołdzie zmarłemu gwiazdorowi.