6 mistycznych miejsc w Indiach

image

6 mistycznych miejsc w Indiach

Pomysły na podróże /. Azja Wiele osób uwielbia podróżować. Jednych urzeka sztuka i zwiedzanie, inni lubią dziką przyrodę, a jeszcze inni po prostu polują na nowe emocje. Dla podróżników Indie to Klondike doświadczeń! Istnieje niesamowita różnorodność miejsc, które są nie tylko uważane za mistyczne, ale także zapierające dech w piersiach. O najbardziej niesamowitych z nich opowiemy dzisiaj.

Bhangar Ghost Castle, AjabgarhNajbardziej

przerażające miejsce w Indiach. Miejscowi mówią, że to miasto było kiedyś bardzo zamożne. Jednak w pewnym momencie, z niewiadomych przyczyn, opustoszała. Dziś zamek jest nawiedzany tylko przez duchy. Bramy są otwarte dla zwiedzających tylko w godzinach dziennych.


Dumas Beach, GujaratPlaża

ma powiew mistycyzmu i tajemnicy. Wabi turystów wzmożoną aktywnością paranormalną. Miejscowi mówią, że gdy wieje silny wiatr, można usłyszeć głosy duchów. Jest tu wiele duchów, ponieważ ta plaża była w przeszłości miejscem pochówku.


D'Souza Chawl House, MumbaiPodobno

duch kobiety nawiedził to miejsce. Jeśli wierzyć lokalnym opowieściom, jej życie zakończyło się na dnie studni. Jej dusza nie mogła znaleźć po tym odpoczynku i została pozostawiona na pastwę losu. Ekstremalni turyści odwiedzają to miejsce, tęskniąc za zobaczeniem upiornej postaci kobiety.


Shaniwar Wada Fort, PuneLegenda

głosi, że w wyniku pałacowych intryg i spisków młody książę został zabity w forcie przez swojego krewnego. Dusza nie była w stanie opuścić tego śmiertelnego świata i teraz błąka się po murach fortu niezlokalizowana.


Wszystko zaczęło się, gdy miejscowi zauważyli grupę mężczyzn pijących alkohol w opuszczonym domu przy świecach. Później dowiedzieli się, że to duchy. To opuszczone miejsce, jak wszystkie inne, przyciąga podróżników swoją paranormalną aktywnością.


Bombay High CourtPrawda

czy fałsz, podobno duch zamieszkał w budynku, w którym decyduje się o losie osób, które przekroczyły prawo. Za każdym razem, gdy odczytywany jest wyrok za poważne przestępstwo, przeklina on w kilku językach na wszystkich obecnych.Jak można sobie wyobrazić, nie jest to cała lista niezwykłych miejsc obdarzonych mistycyzmem. Jeśli jesteś nieustraszonym człowiekiem, te anomalne miejsca są miejscem, w którym warto się znaleźć. Jeśli nie, lepiej je omijać i szukać spokojniejszych miejsc do podróżowania w Indiach.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze