5 najbardziej szykownych hoteli na świecie

image

5 najbardziej szykownych hoteli na świecie

Pomysły na podróże / Najlepsze hotele i restauracje Każdy marzy o luksusowych i beztroskich wakacjach. Jeśli tylko pozwalają na to możliwości, marzenia można łatwo zamienić w rzeczywistość. W tym celu należy jednak wiedzieć, gdzie można uzyskać gwarancję uzyskania odpowiedniej usługi. Oferujemy kilka opcji najbardziej luksusowych hoteli na świecie.

1.

The Plaza,

Nowy JorkNowy Jork szczyci się ogromną liczbą kompleksów hotelowych przeznaczonych dla klientów z grubym portfelem. W hotelu The Plaza znajduje się pokój typu deluxe z przepięknym widokiem na historyczne centrum Manhattanu. Dla wygody gości są tu trzy sypialnie i tyle samo łazienek. Ponadto w tym luksusowym obiekcie znajduje się oddzielna jadalnia z aneksem kuchennym. Hotel zapewnia kucharza, który przygotuje wybrane przez gości posiłki.


2.

Atlantis Paradise Island, BahamyTo

najbardziej kolosalny i najpiękniejszy hotel

,

który zajmuje powierzchnię 57 hektarów. Zamożni goście wolą zatrzymać się w Apartamencie Królewskim, który znajduje się na dwudziestym trzecim piętrze. Posiada dziesięć pokoi z wysokimi sufitami (3,5 m) i panoramicznymi oknami, z których roztaczają się wspaniałe widoki.


3.

Palms, Las Vegas -

Las Vegas to miejsce, do którego bogacze lubią jeździć, aby dobrze się bawić w kasynach. The Palms, najbardziej luksusowy hotel w mieście, jest już gotowy na przyjęcie zamożnych gości. Hotel szczyci się apartamentami o imponujących rozmiarach. Jeśli uwielbiasz głośne imprezy, możesz zaprosić do siebie nawet 250 osób. A dla poszukiwaczy mocnych wrażeń przygotowano specjalne jacuzzi zawieszone na zewnątrz dachu.


4.

The Boulders, ArizonaTen

kompleks hotelowy położony jest na Pustyni Sonoran. Jego teren obejmuje 52 hektary. Spa i światowej klasy korty golfowe nie są głównymi atrakcjami hotelu. Wizytówką hotelu są formacje skalne stworzone przez samą naturę ponad 12 milionów lat temu.


5.

CuisinArt Golf Resort & Spa, AnguillaHotel

został

pierwotnie

zaprojektowany jako osobisty ośrodek wypoczynkowy dla zamożnego klienta. Z czasem właściciel chciał rozbudować "tropikalną piaskownicę", aby pomieścić dużą liczbę gości. Ta oaza relaksu jest obecnie wykorzystywana jako hotel, aby zapewnić, że będzie się opłacać podczas nieobecności właściciela. Obecnie hotel przyciąga wielu zamożnych gości dzięki doskonałej lokalizacji przy plaży Anglija.Nawet jeśli luksusowe wakacje to wciąż marzenie, ale marzenia są po to, by je spełniać. A kiedy już to nastąpi, wiesz, gdzie się udać, aby cieszyć się światem komfortu i luksusu.
Omów artykuł
  • Wskazówki dla podróżnych
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze