10 blogerów na Instagramie, którzy opowiadają o podróżach po Rosji

image

10 Instagram blogerów mówi o podróżach w Rosji

Pomysły na podróże / Podróże po Rosji Nikt nie inspiruje do nowych podróży bardziej niż blogerzy i ich treści. Patrzysz na te wszystkie żywe zdjęcia, filmy i na pewno będziesz chciał wyjechać gdzieś za miasto. W ostatnim czasie podróżnicy coraz częściej udowadniają, że Rosja posiada niesamowity wachlarz pięknych miejsc, nieodkrytych przez napływ turystów. W naszym artykule opowiemy Wam o blogerach, którzy poszerzą możliwości ciekawego weekendowego wypadu.

1. Artem Ivanov

Blog: @artemray

Każda nowa podróż Artema jest jak podróż w czasie, ponieważ pokazuje on kraj takim, jakim był przed wiekami. Skupia się na jego dziedzictwie historycznym i nie mniej pięknych miastach na odludziu. Niezwykle żywe ujęcia i szczegółowe opisy zabytków oraz rekomendacje ważnych miejsc w danym mieście są bardzo przydatne.

Miasta w jego prezentacji okazują się być romantyczne i niepowtarzalne. Na koncie Artema w dziale "Przewodniki" można znaleźć fajny przewodnik po Władimirze, Kostromie, Jarosławiu i nie tylko. Przy okazji, jeśli myśleliście, że podróżowanie zimą nie jest zbyt przyjemne, ten bloger będzie w stanie zmienić wasze zdanie. Zimowa Rosja wygląda jeszcze bardziej malowniczo, a w każdej chwili można ogrzać się od zimna.


2. Christina Makarova (@kris_travelmama)

Blog: @kris_travelmama
@kris_travelmama

Więcej na: https://miridei.com/admin/common/ArticlePreview2.aspx?id=8916©
miridei.com
"Odkrywam Rosję z miłości, a nie z powodu kwarantanny" - tak twierdzi podróżniczka, a Ty chętnie jej wierzysz. Christine przeważnie poszukuje niezbadanych zakątków i unikalnych miejsc przyrody. Po zapisaniu się na jej konto, będziecie chcieli pojechać na północ, bo tam może być tak pięknie. Radzimy obejrzeć opowieści dziewczyny o Jamale, Czukotce, Primorju, Bajkale i Ałtaju. Dzieli się z widzami nie tylko krajobrazami, ale i tzw. domową stroną zagadnienia: radzi, gdzie można się zatrzymać i smacznie zjeść, nie ukrywając kosztów takiej przyjemności. Jeśli więc macie w planach wyjazd tam, gdzie zimno ciągnie opowieść, zapiszcie się.


3. Olya, Pasha i Timosha

Blog:

@kruss_ruesTreści

z

tego konta spodobają się tym, którzy kochają rodzinne podróże

.

Choć gospodarzem jest Olga, matka rodziny, opinie o mieście są wspólne. Główną cechą publikacji są spacery wideo, które sprawiają, że czujesz się jakbyś był z tymi kochającymi zabawę dziećmi. Szukajcie wielu dzieł architektury drewnianej, starych miast i zapomnianych posiadłości.

Recenzje książek są na tyle ciekawe, że wkomponowują się w styl podróżniczy. Warto zaznaczyć, że Olga i Pasha uwielbiają zagłębiać się w historię miasta i dzielić się niesamowitymi faktami, o których nie każdy przewodnik opowie. Para udowadnia również, że podróżowanie z małym dzieckiem jest równie fajne i przyjemne.


4. Andrey Belavin

Blog: @ted.ps Zdjęcia

tego utalentowanego człowieka zdobywały nagrody w światowych konkursach

.

Zasługują na miano najprawdziwszych obrazów, bo wszystko jest w nich wspaniałe: kolory, proporcje i samo miejsce. Najbardziej uderzające jest to, że to wszystko jest z Rosji! Wiele zdjęć Andrei'a jest robionych dronem i ukazują one harmonię natury i człowieka.

Bloger nie poświęca wiele czasu na pisanie tekstów, ale nie musi, bo emocje czuć już od samego patrzenia na jego treści. Zwięzłe, bez spamu i reklam - to zalety konta fotografa. Ciekawe, że zdjęcia z Suzdala są w czołówce.


5. Svetlana Pozdnyakova

Blog: @svetosh_13Mnóstwo

świateł w zimie, złote liście jesienią, mgliste świty latem, kwitnące drzewa wiosną - tak można opisać relację Svetlany

.

Szczególną uwagę poświęca się kościołom w różnym wieku i o różnym stopniu opuszczenia. Tworzy taki nastrój tęsknoty za tym, co zapomniane i opuszczone, że chciałoby się pójść w ciche miejsce, by nacieszyć się architekturą.

Podróżniczka udziela wyczerpujących informacji na temat miejsca i aktywnie angażuje się w działania swoich zwolenników. Dzieli się historiami, które przydarzają się jej podczas podróży, a robi to w bardzo zabawny sposób. Równolegle Svetlana Pozdnyakova opowiada o swoim życiu osobistym, a zwłaszcza o swoich kotach: są słodkie i puszyste.


6. Arseniy Kotov

Blog: northern.friendnorthern
.friendRead

more at: https://miridei.com/admin/common/ArticlePreview2.aspx?id=8916©
miridei.com
Arseniy ma pewien styl podróżowania, motywowany fotografią Rosji, która pozostawiła echa zrujnowanego Związku Radzieckiego
.
Można go określić jako prawdziwego łowcę zdjęć, ryzykującego życie dla zdjęć, wspinającego się do opuszczonych budynków, a czasem nawet śpiącego w nich. Jego kompozycje z zimną, betonową architekturą i pomnikami tworzą poczucie pustki i dziwnej, zagubionej kultury.

Artystyczne zdjęcia mówią o wyjątkowości każdego z miast. Nawet w codzienności można dostrzec to, co piękne. Jeśli lubisz włóczyć się po opuszczonych budynkach, zajrzyj do relacji Arsenija - pokochasz ten klimat.


7. Ksenia Minerva

Blog: @mnrvvaBlogjest

nie tylko o cudach podróży, ale także o kobiecej odwadze i samowystarczalności

.

Xenia od kilku lat mieszka w domu na kółkach. Początkowo bała się nawet zacząć, potem myślała, że większość swoich podróży poświęci południowej Rosji, ale jej dusza wybrała Północ z jej surowym klimatem. Jej głównym przyjacielem jest Bastin, pies, który jest bardzo aktywny i zabawny.

Ksenia szczegółowo dzieli się tym, jak przebiega każdy jej dzień, wchodzi w interakcje z publicznością i motywuje swoich subskrybentów do podobnych podróży. Na pewno przynajmniej raz każdy z nas marzył o domu na kółkach, ale nie odważył się na taki krok ze względu na wiele czynników. A ta krucha dziewczyna udowodniła, że to piękna rzecz. Od czasu do czasu wraca do rodziny i planuje w najbliższej przyszłości kupić nowy samochód kempingowy.


8. Anna Korob

Blog: @anna_korob_Kolejna

dziewczyna podróżująca w poszukiwaniu tego, co zniszczone i zapomniane

.

Anna jest utalentowana w pokazywaniu innej strony rozwijającego się kraju. Uważni subskrybenci mogą zauważyć wspólne prace z Arsenijem Kotowem, wspomnianym powyżej, więc ogólnie ich styl jest dość podobny. To prawda, dziewczynę pociągają opuszczone zagrody. Niedawno ukazała się jej książka "Nieznana Rosja". Jest to kompilacja tytanicznej pracy i wielu lat podróży. Publikacja jest całkiem ładna, a tekst ma przemyślaną strukturę, więc miło będzie podarować ją komuś w prezencie.


9. Alexey Skalin

Blog:

@alekskalinW przeciwieństwie do poprzednich blogerów, serce Alexeya należy do przyrody południowej części kraju

.

Przyzwyczailiśmy się sądzić, że w tamtych stronach nie ma praktycznie nic poza morzem i górami, ale Alexey potrafi z powodzeniem uchwycić także inne skarby natury. Pod każdym postem podaje szczegółowy opis i osobistą ocenę miejsca, w którym był. Blogerka wyraża wagę zachowania otaczającego ją świata w jego naturalnej formie.

Fotografie z dużej wysokości są wielkoformatowe i zapierają dech w piersiach. Dzięki takim pracom fotograficznym człowiek wierzy, że świat jest cudowny. Podróżnik obejrzał prawie każdy zakątek naszej rozległej ojczyzny, ale nowym abonentom radzimy podziwiać zdjęcia z Krymu, Kaukazu, Dagestanu i Ałtaju.


10. Magomed Shapiyev

Blog: @photo_sharievFotograf

z Dagestanu uwielbia fotografować swoją ojczyznę i robi to z najwyższą klasą

.

Magomed oddaje wyjątkowość i smak republiki, za każdym razem znajdując coś nowego. Przedstawia kulturę orientalną jako magiczną i fascynującą. Dla tych, którzy w góry wybierają się od dawna, radzimy odwiedzić konto blogera, podzieli się on z nami wyjątkowymi miejscami, których nie można zobaczyć podczas wycieczek.

Czasami podróżnik wykracza poza swój rodzinny region, a także poza swój kraj. Zainteresowani mogą poznać jego przygody we Francji, Chinach, Gruzji i Egipcie.Ludzie, którzy robią rzeczy z miłością, zawsze potrafią zachwycić i zainspirować, zrobić coś nowego lub po prostu dać ciepłe emocje. Oderwij się od codziennej rutyny, nawet jeśli nie zawsze jest możliwość wyjazdu - oglądaj blogi i marz!
Autor: Alexandra Sedova Omów artykuł
  • Porady podróżniczeBlogerzy
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze